Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podlaha na Traverzy

Dobrý den mám dotaz. chci zateplit podlahu v prvním patře podlaha se skládá z hurdysek a íček, íčka jsou od sebe 120cm a na íčka jse mi vejde 8cm, v této síle chci vytvořit lehkou podlahu nejlepe dřevěnou. jak mám postupov ? myslím si žebych trámkami vytvořil řošt na který bych přišrouboval osb desky a na vrch položil dřevěnou plovoucí podlahu a nebo dřevěné podlahovky + povrchová úprava. a samozřejmě mezi íčka izolaci. dekuji za názor.

Kromě jiného nezapomeňte na tlumení kročejového hluku. Npříklad na I-čka položit pásy tlumicí vrstvy, například minerální vlny, víc (i o teplené izolaci a nášlapné vrstvě) vám řeknou stavaři.