Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nova autobaterie (jakou?)

Ahoj,

jelikoz se v tom nevyznam, potreboval bych od Vas poradit. Autobaterie mi odchazi (kazdy 2. - 3. den jezdi asistencka startovat pres kabely) a tak bych jel dneska koupit novou.

koukam se na baterii co mam v aute ted a je tam jen stitek:
54434 (coz asi bude nejake cislo modelu, znacku baterie nevidim)
12V, 44Ah, 360A

a jedna se auto:
Skoda Fabia 2006 1.4 benzin 16V
55kW

poradili byste mi jakou baterii koupit napriklad ze:
autobaterie
nebo nejakem jinem eshopu (idealne s prazskym vydejnim mistem, rad bych pro to zajel jeste dnes).

dekuji moc!

t.

Potom jsem asi nikdy nevidel opravdu lowend baterii - ale nejlevnejsi baterie v cene kolem 1200-1500,- s klidem pouzivam do svych aut a nikdy jsem nemel problemy ano v nejtreskutejsi zime - kdyz pominu obcasne vystriky vlastni blbosti jako zapnute xenony pres noc atd. Schvalne se podivam, co mi to bydli vlastne v autech za "znacky"...