Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rekonstrukce koupelny

Dobrý den všem,

chystáme se rekonstruovat koupelnu. Nyní máme vanu, která přijde pryč. Mezi obklady je zmíněná vana, která má přesně 160cm. Obklady se vybouchají a dají se nové, tedy znovu prostor 160cm. Namísto vany přijde sprchový kout a vedle pračka. Pračka má bez pár milimetrů 60cm a velice by se mi líbil čtvercový kout 100x100cm. Byla se již u nás podívat jedna stavební parta a nechce se jim do toho, když je to tak natěsno, aby při ždímání pračka vybracemi časem nebo někdy nerozbila sklo sprchového koutu. I kdyby nestačilo oněch pár milimetrů, pak dle mých informací se sklo koutu nausazuje na kraj vaničky ale vanička trochu přečuhuje...Už jsem tak zoufalý (protože se mi do 90x90cm moc nechce), že jsem začal vymýšlet, jak by se tomu dalo pomoci. Zda by třeba zděná zeď, která je z cca 8-9 cm široká nešla v prostoru pračky, nějakým způobem ubrat např. o 1-2 cm tzn. malý výklenek na pračku, aby vznikl větší "fór"...možná by to šlo udělat nějakou elektrikářskou řezačkou...Budu rád za jakoukoliv radu, postřeh, tip, řešení (90x90 je pro mě poslední řešení :)). Děkuji Pavel

mame sprchac 90 do kulata to znamena posuvne dvere dost velky prostor pro vstup a pračku otviraci sezhora tim padem se tam vejdou kosicky na spinave pradlo a nejsou videt a vlevo 2skrinky na rucniky atd nahoru jsme dali vysunovaci snury na pradlo.vpravo na kraji je umyvadlo zabudovane ve skrince to je dalsi ulozny prostor a nad nim zavesna plastova skrinka se zrcadlem panske potreby muž tam ma holeni a v rohu je 3patrova rohova polička.mezi umyvadlem a sprchačem je vysoke zrcadlo.koupelna je predelana asi 9 let cau jirina