Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Krov na bungalov

Chcem v budúcnosti staviať dom bungalov asi tak okolo 100m2 zastavenej plochy za cca 2 roky no a kedže máme veľa hory a reže sa tak som si dal zadarmo narezať krov. Krokvy 18x10 laty 6x4 klieštiny 18x6 a pomúrnice sa zatiaľ pojdu dať narezať. Strecha bude mať na sebe škridlu. No a otázka znie mám asi 35 krokiev a chcem sa spýtať či to bude stačiť na takú valbovú strechu, poprípade rozmýšlam nad bungalovom v tvare L. Ja viem že je to trochu dosť dlho mať tak rezivo ale mám to zadarmo teraz.

Za odpovede vopred Ďakujem

To je jako věštit z křišťálové koule. Řezivo se opatřuje podle projektu. Navíc ty krokve se určitě do té doby zkroutí takže z toho pak dělat krov bude porod, pokud to vůbec půjde. No když tak budeš mít alespoň čím topit. Škridla to je břidlice?