Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Led pásek

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, pokud si koupím led pásek a chci ho na schodiště, je možné k němu zkombinovat pohybové čidlo? Děkuji za odpověď.

Ono je to i praktické(žárovka), k čemu je vám pohybové čidlo se zářivkou když se vám rozsvítí až po vašem odchodu z místa kde jste potřeboval světlo.Tuhle soustavu nám udělali v práci,jdu do tmavé chodby kde potřebuji odemknout dveře a zářivka se rozsvítí až když jsem za zmíněnými dveřmi.