Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samolepka (nápis) na auto: 1.9 TDi

Ahoj všem,
dávám si svého bývalého automobilového miláčka do pořádku poté co jsem si pořídil nové auto. A proto ybch se rád zeptal jestli nevíte kde by se dala sehnat chromová samolepka "nápis" 1.9 TDi. Kdysi dávno jsem si veškeré nápisi z auta sundal, nyní bych je rád obnovil, ale nikde na internetu je nemůžu najít.
Existuje třeba nějaká firma, která tyto "nápisi" a jiné dělá na objednávku? Dá se to vůbec někde sehnat? Popřípadě kde?

Díky moc za odpověď, Hynek.

Když už jsem u těch nápisů, nevíte někdo čím odstranit chemoprén z laku auta a z plastového nápisu? Taky jsem si dával na auto chybějící nápis, lepil jsme to chemoprénem, dal jsem ho moc a oblemcal jsem okolo lak i nápis:-/