Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ucpany odpad

ahojte, resil nekdo z vas ucpany odpad stavebnim materialem. Stuk nebo lepidlo apod...Zednik mi do odpadu v koupelne vylil nejpravdepodobneji stuk nebo i lepidlo behem doby, co se rekonstruoval byt a potom koupelna, po tom co se vsechno naistalovalo (tj. i nova dlazba a pote zarizovaci predmety), tak jsme zjistili, ze odpad hur odteka ze sprchace...zkouseli jste to prosim nejakou chemii? Manualnim cisticem - dratem nakonci s takovyma ruzkama to moc neslo. Dekuju vsem

Eliško, jen se zeptám, jak víte že to byl zedník, který vylitím lepidla do trubky asi 50mm ucpal až spoj kde je zaústění do trubky asi 100mm?
Ale to není důležité. osobně jsem minulý týden v jedné hospodě řešil podobné. Od pisoáru neodtékala voda. Použil jsem slabou plastovou trubičku, zastrčil až kam šla, utěsnil vývod okolo hadičky a nafoukal vzduchem. Skoro až k 5atm. Bohužel nepomohlo a musel jsem vyměnit potrubí.
Vám přeji, aby tlak vzduchu prorazil špunt.
Jinak se bude muset odměřit kde je spoj a vysekat.
Přeji hodně vzduchu..