Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Časové bunky

Potřeboval bych nějak udělat dva snímače pohybu s časomírou a nejlépe ještě na jednom okruhu, aby první spustila časomíru a druhá vypla a zobrazila na displeji, nemá někdo zkušenost s něčím podobným, že by mohl pomoct? :) díky moc

Záleží na co by to mělo být. Pokud by se jednalo třeba něco jako časomíra pro běžce, tak by to šlo udělat i dost jednoduše.
Start i cíl udělat jako jednoduchou světelnou závoru, třeba pomocí laserového ukazovátka a fotodiody s nějakým spínačem.
Vlastní měření času nějakými digi hodinkami (stopkami, autohodinami) se stopkami.
Z hodinek vyvést tlačítko "start/stop" a propojit se spínačem světelných závor.
A je to :puff: