Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chtěli bychom v obýváku vybudouvat krb.

Ahoj, prosím poraďte. Chtěli bychom v obýváku vybudouvat krb.
Potřebujeme nějakého odborníka? Jsou k tomu potřeba nějaké dokumenty?
Jednalo by se o vyzděný krb, s tím že zvenku na barák by se přistavěl komín.
Změna předmětu, původně: KRB (Kurt)

Bude to stavební úprava vyžadující ohlášení nebo stavební povolení. V obou případech se neobejdete bez projektu, revize komínu po dokončení a zřejmě i závazného stanoviska orgánu ochrany ovzduší. Ve zvláště chráněných územích nebo lázeňských místech Vám to nemusí být vůbec povoleno.
Jak už uvedl L-Core obrať se na místně příéslušný úřad tam se dozvíš co bude třeba.