Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s prackou

ahojte potreboval by som poradit, na dislayi pracky svieti zly cas dlzky programu, predtym program trval trebars 1.55 hod teraz ukazuje 42 min, neviem co s tym, ci je chyba v displayi alebo je nejaka ina zavada, neviem ci mi to vyperie, preco to takto kratko zrazu ukazuje.... typ whirpool whirlpool awe 7727/1 ... v navode som nic nenasiel..ak by niekto vedel poradit budem vdacny

vobec neukazovalo hlavne pranie iba vyplachalo a vyzmykalo a koniec, ked som to vypol a zapol uz tie casy jednotlivych prani naskocili normalne, zahada :D kedze som predtym tu pracku vytiahol zo zasuvky a nesla teraz ide :D