Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace autorádia - rámeček

Mám možnost koupit autorádio Kenwood KDC-BT92SD, ale je bez instalačního rámečku(ta plechová krabička, do které se autorádio zasouvá). V autě mám tento rámeček po obstarožním Blaupunktu a chtěl bych se zeptat, jestli někdo neví zda se dá použít ten z Blaupunktu.

Rozměrově by to sedět mělo, je to standardizované 1DIN rádio, ale asi nebudou pasovat zámky proti vytažení. Uvidím, o víkendu to vyzkouším. Dotyčný mi přislíbil, že pokud pasovat nebude, tak mi ten originál rámeček dodá na své náklady.