Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stříkání airbrushem doma

Dobrý den.
Chtěl jsem se zeptat, jak moc je reálné stříkání airbrushem doma, aby se barva vzduchem nedostala kam nemá (na koberec). Jednou jsem něco stříkal sprejem, koberec zakryl novinami a stejně se barva vzduchem dostala za okraje. Tak mě zajímá, jestli je airbrush podobný jako stříkání sprejem a nemá třeba menší rozsah šíření barvy vzduchem. Díky za odpovědi :-)

P.S.: airbrush mam Proxxon MK 240 (takovej mikro kompresor)

Používá devět z deseti plastikových modelářů. Barva bude tam, kam ji nastříkáš, stačí noviny pod stříkaný díl. Na netu jsou tisíce instruktážních videí. Při použití některých typů barev a ředidel je problém spíš smrad.