Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Technicke střibro

Dobry den chtel by sem se zeptat jestli nahodou nevite ve kterych vecech je obsaženo technicke střibro ktere by se dalo získat.Vím že je např v jističich ale potřeboval by sem to pro syna.Je mu 14 a už zbira měd a hlinik.Díky za odpověď.

Snad něco takového bylo možné dřív, kdy si fotografové doma vyvolávali filmy, tak elektrolyticky z použité vývojky nebo ustalovače. Ale sám jsem to nezkoušel ani neznám nikoho, kdo by to zkoušel.
BTW: Nezbírá syn taky železo?
http://hradec.idnes.cz/policie-odlozila-pripad-mrt vych-sberacu-kovu-v-detenicich-na-jicinsku-1er-/hr adec-zpravy.aspx?c=A140103_100156_hradec-zpravy_tu u