Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem energie

Zdravím všechny.
na S finance jsem si nechal spočítat spotřebu energie,
čez loni 30tis.-niní 26,5tis a rwe o další 2 tis méně.
je tam smlouva na rok a půl. Má někdo zkušenosti s plynařema co dodávají elektriku?
Dík

Jaká firma ti dodává elektriku nebo plyn je úplně jedno. Jde jen o to najít si kdo je nejlevnější. Najdi si třeba na googlu - Kalkulátor ceny elektřiny a tam ti porovná firmy která má jakou cenu.

Posted by 109.238.33.6 via webwarper.net
This is added while posting a message to avoid misusing the service

Ještě podotýkám, že to, že energie přivede dodavatel až na místo odběru, je jenom část toho, co platíš. Součástí ceny jsou třeba i platební a další smluvní podmínky, kdy někdo poskytne slevu, ale při opoždění platby, při ukončení smluvního vztahu, při poruše... chce astronomické penále. Nedělám reklamu tomu, ani onomu, ale v objemu maloodběratele asi není rozdíl ceny tak podstatný, jako rozdíl v podmínkách dodávky a odběru - to je náš "pokřivený trh" :-(