Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem porucha na satelitním příjmu televize

Dobrý den, pomocí přijímače TechniSat Star S2 a karty Skylink ICE jsem přijímal bezproblémově programy z družice Astra 1 a 3.
Dnešního dne však došlo k nějaké poruše, neboť po zapnutí televizoru trvalo cca 42 minut, než naběhl program CT 24 a náhle nemám „žádný signál“ na CT1-HD, NOVA, NOVA-HD,PRIMA-HD,PRIMA LOVE,PRIMA-COOL,PRIMA-ZOOM,CT-Sport-HD,SMICHOV, TELKA a dále žádný slovenský program. Současně z družice Astra 1 je „žádný signál“ např.z KABEL 1-Aus., ale KABEL 1 jde, nejde dále DMAX,SPORT1,TAGESSCHAU 24,.EINS PLUS,PROSIEBEN Aus.,RNF,PHOENIX,CNBC EUROPE a ještě mnoho dalších.
Z antény dále mám napojený druhý přijímač Mascom MC1100Cr opět s kartou Skylink ICE, kde dochází k obdobným problémům. Obě karty Skylink jsou přihlášené, zaplacené do 10.07.2014.
Prosím, umíte mi poradit o jakou se jedná poruchu ? Je to zaviněno poruchou konvertorů, nebo poruchou přijímačů ?
Mnohokráte děkuji a přeji vám všem hezký a úspěšný den a mnoho zdaru do roku 2014.

Pokud to přes twin monoblok "postihlo" oba receivery, bude to opravdu hnutá anténa. Jdou ti totiž jen silnější transpondéry z obou družic. Porucha monobloku by znamenala jen výpadek jedné z družic, nebo jedné polarizace a to jen u jednoho receiveru.