Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Holicí strojek, doporučíte pánové?

Zdravím,

co by jste doporučili za holicí strojek? Myslím ten obyč, né ten co má ty kulaté hlavice nebo prostě ty na el.
Používal jsem dlouho ty jednorázová balíček 10ks(dvoubřitová) stoji kolem 10-15 kč a na 2-3 holení jedna stačila. Chtěl jsem ale vyzkoušet něco nového tak jsem koupil nějakej Wilkinson 5 břitovej za 300kč a po zhruba 5 holení už je hlavice naprd...Nové hlavice do něj se prodavaj jen v balení 10 ks za nějakejch 489kč... proto si říkám že ty jednorázové vychází mnohem, mnohem lépe. Do další značky bez nějakého doporučení už se bojím jít aby to nedopadlo stejně :X

Teď mám holítka Gillete Blue 3. Sada osmi holítek v blisteru, koupené mylím v Tescu.
Už nevím, ale stálo to asi 160,- Hlavice je výkyvná a dají se koupit samostatně jen hlavice.
Tahle sada byla i s držátky. Mám hodně tvrdé vousy a neholím se denně. Vydrží mi jedna asi
na osm holení. Za tu cenu dobré.

Gillete MACH 3, ten obycejnej, zadny vylepsovaky s baterkama atd.... mam ho 6 let, ziletky se daji koupit v akci ( prevazne v drogerce TETA ) za 169 Kč / 4ks, coz je super cena a s tou jednou se bezproblemu holim 2-3x tydne jeden mesic, pak uz je tupa..

Mel jsem nekolik ruznejch typu od vicero vyrobcu, dokonce i el. Philips Philishave 3 frezky, ale vratil jsem se opet k tomuto, s gelem na holeni Gillete, je to kalsika a presto SUPER.

Jak tak čučím, tak nás je víc. Jen zastřihnu strojkem na vlasy (taky obyčejnej Philips za pětikilo) a když chcu být hodně milej na panímámu, tak mám elektriku Philipse. Ze žiletek mám doma ještě něco od Wilkinsona, ale ten nic moc. Popravdě řečeno, nikdy se mi nechtělo kupovat nějaký Machy za relativně vysoký prachy, když mám v genech fousy, co holím jednou za dva týdny. Navíc to ne/roste tak šikovně, že mám přirozenou bradku, aniž bych to musel pracně zastřihovat.

Břitvu už nepoužívá ani nepřizpůsobivá národnostní menšina. Dávají přednost férovce pět na jednoho a bejzbolky.
Klasické holící strojky - čím více břitů, tím menší rozteč mezi břity, tím větší zanášení těchto mezer a horší čistění. Pouze marketingový trik. Pářit se lze před, během i po holení.Moderní holící pěny to však nevyžadují.