Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmrazovač skel

Zdravím všechny,
otázka je směřována pro ty co parkují venku a používají nebo používali rozmrazovače skel, známej mě varoval před tím že to rozežírá i barvu na autě, nebo to prostě změní odstín barvy(vybledne). Máte s tím někdo zkušenost ?

Jsem zaměstnán v nepřetržitém provozu a mívám noční 12ky. Celou zimu s úspěchem používám PETku s teplou - ne horkou - vodou, která mi stačí rozmrazit přdní i boční okna a zrcátka. Jen to pomalu poleju a okno se ohřeje - než začne jít topení, je vše O.K. a skla nenamrzají ani zevnitř. Horkou vodu bych se použít bál, aby neprasklo okno, takže teplotu odhaduji asi na 40°C...

Mám 2 plachty, na přední a na zadní sklo (taková ta stříbrná). Jedna stojí do stovky. Škrabkou pak jen trochu vezmu boční okna a jedu. Na okně je to večer během minuty a ráno je to zase během minuty dole.