Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení 3pin vypínače na LED pásky - Auto

Zdravím. Vím, že pro vás je to jasnost, ale kdo nic nezkoumá nic se nenaučí.. Chci se zeptat jak mám zapojit 3pin vypínač a to řpesně tento:
[http://www.autowak.cz/files/products/02620016_m.jp   g]
Zapojení je takové: + A -
Vím že + a - hrají ovládání ON OFF, ale to A tam bude hrát podsvícení tohoto vypínače ne?

P.S. sorry za blbé zařazení :-D

EDIT: Sorry za otravování .. Zjištěno z autofór :) ..
Jinak Je to tak..
+ : +12V Přívod od baterie
- : Kostra
A aneb ACC : vývod +12V

Hochu, trochu víc se snaž :-) . Už se to tu nedávno řešilo, tak Ti dám námět na řešení:
Jednoduchou změnou lze spínač zapojit tak, aby:
a) podsvícení svítilo stále (orientace v ovládacích prvcích ve tmě)
b) podsvícení svítilo jen při zapnutí spotřebiče (kontrola napájení/chodu přístroje)

Raději to vymyslíš, nebo jsi lepší "hledač" :?::-)