Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektrický gril s lávovým kamenem

Dobrý den,
chtěl bych poradit při výběru grilu. Chci koupit elektrický gril, který obsahuje desku z lávového kamene. Vše co jsem zatím viděl mi příjde, že má malý výkon na grilování masa atp. Může někdo poradit jak vybírat? Popřípadě navrhnout konkrétní produkty. Odpovědi sem nebo email (kalda9@atlas.cz) Děkuji za ochotu

Su aj vykonnejšie,tie sa už ovšem cenobo pohybuju v oblastiach,ktore bežny smrtelnik asi tažko rozdycha,tieto bežne dostupne maju dostačujuci vykon,to nemusite mat obavy,nieje to žiadna erarna dvojplatnička zo socialnej miestnosti z roboty,kde zohriatie vody na kavu trva dlhšie ako tyžden pred vyplatou....