Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propisovačka s laserovým ukazovátkem.

Kdysi jsem v recepci jednoho hotelu koupil propisku s laserovým ukazovátkem. Teď bych chtěl koupit další - jako vánoční dárek. Ale nevím, kde ji mají. V obchodech co jsem se po něčem takovém koukal jsem to neviděl a ten hotel je poněkud z ruky. Můžete mne někdo nasměrovat? Do Prahy bych neměl problém dojet.

Hlavně dávej dobrý pozor co kupuješ. Obyčejná laserová LED z DVD vypalovačky bez úprav dokáže zapálit sirku http://www.youtube.com/watch?v=js9GF3ORVBE. To sice LED z ukazovátka neumí, ale při špatné konstrukci, kterou se občas vyznačují ukazovátka koupená u ťamanů, zvládne vážně poškodit zrak. Nechci strašit, ale snaž se koupit spíš v solidním obchodě, tak je aspon solidní šance, že nekoupíš něco co by mohlo ublížit.

Vůbec to není tajné. Tady to máš i se StreatWiev. Akorát si poskoč kousek dozadu, je tam před vchodem stromek a ten pitomec na kole :-). Počkej zítra, podívám jestli se to nevyprodalo, jdou dost na odbyt, příští týden bych to kdyžtak přivezl nové. Stojí to asi stovku.

PS: U Kolína mám chatu ;-)