Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pračka-electrolux EWS 1001-

dobrý den chci se zeptat, na pračku-electrolux EWS 1001-při zapnutí programu normálně začne napouštět vodu, ale pak se zastaví a buben se netočí, pak najednou se zatřese zahučí, buben se otočí a pak zas nic, když otočím programatorem tak jenom hučí a nic. Když jsem vyzkoušela dát program jenom na ždímání, tak se chvílemi točil buben a chvíli bylo ticho, ale točil se moc rychle a pračka zase hučela a třásla se...Nevíte někdo co by to mohlo být.. případně co s tím udělat??? Děkuji

Co s tím ?

Telefon máš ? Tak nekoho volej, nejlepší nekoho staršího zvyklého veci rozebrat a potom i složit, mladší jedinci s tou druhou fázy mívajú občas problémy ....,

neznáš ? potom volej nekoho kdo delá servis výmenou za obecne primané smenidlo, co se nazýva peníze ...

co jiné se dá napsat ... :puff: