Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Elektro - schema zapojeni

Zdravím, neznáte nějakou stránku, fórum, kde se řeší přímo otázky ohledně zapojení DPS, schémata a všelico ohledně tohoto bastlení?

Skusím se zeptat i tady, nevím jestli je to ale správná poradna pro tohle téma.

Potřebuju vyrobit plošný spoj, obvod, který by vydával specifický zvuk / melodii. Melodii bych tam musel nějak nahrát, věřím že to nebude nic složitého.

jestli dobře koukám, není na tom schématu u integrovaného obvodu nezapojený vývod AUXIN? Tak bych to do něj poslal z libovolného přehrávače...
Edit: aha, tak tudy nee, podle datasheet to je jen vstup na integrovaný zesilovač...
Ale zřejmě by to mohlo jít přes ANAIN, to je vstup za mikrofonním předzesilovačem...
Jo, píšou to tam:
"The analog input pin transfers its signal to the chip
for recording. ... If the
desired input is derived from a source other than
a microphone, the signal can be fed, capacitively
coupled, into the ANA IN pin directly."
Gogle translate:
"Analogový vstup pin přenáší svůj signál do čipu
pro záznam. ... Pokud
požadovaný vstup je odvozen z jiného zdroje, než
mikrofon, signál může být krmena, kapacitně
ve spojení, do čepu ANA IN přímo."