Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrtací kladivo pro elektrikáře

Zdravím, chtěl bych k Vánocům koupit nějaké vrtací kladivo pro syna, který dělá domovní elektroinstalace. Čili vrtání děr korunkou na krabice, sekání drážek na kabely, nějaký ten průchod zdí nebo stropem atd. Podmínkou jsou sklíčidla jak SDS-plus tak klasické na válcové vrtáky. Cena do 5000 Kč.

V hledáčku mám:

Makita HR2470T http://www.naradi-naradi.cz/makita-hr2470t-kombino vane-kladivo-28kg-780w-akce/d-73851/
Bosch GBH 2-28 DFV http://vrtaci-kladiva.heureka.cz/bosch-gbh-2-28-df v/

Těžko ale můžu říct, jestli je to na tento druh práce správná volba, co si myslíte vy? Klidně poraďtě i úplně jiné kladivo než výše uvedené.
Prozatím bylo vše řešeno historickou vrtačkou příklepovkou narex 700W, která už má v tahu převody. Sekání kombinovaným kladivem Asist za 800 Kč.

ked je nove tak vobec nie alebo zanedbatelne ale ked sa casom vyderie ten sds system tak samozrejme je tam nejaka vola....predsa si myslim ze je to pre elektrikara nie az tak dolezite ci vrtak hadze desatinky naviac....ja ho chvalim ,funguje bezchybne(mam este starsi model ale rozdiel tam vidim len v prepinacoch),lahke,silne.. tusim 3,2J uder....zatial funguje ako za mlada..co viac si priat :-)