Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký vzduchový kompresor do dílny

Ahoj. K vánocům si chci naježit vzduchový kompresor do dílny. Použití: čištění filtru z vysavače popela, plnění kol auta, v létě k nafoukaní bazénu a další kutilské aktivity. Zřejmě by se jednalo o bezolejový. Teď si ale kladu otázku, zda zvolit s nádobou nebo bez. Přenášet se to nijak moc nechystám, ale nerad bych neustále čekal na vzduch. Co doporučujete v ceně do 3tis, případně jakou značku? Dík za rady.

Taky bych radil s tlak. nádobou. Ta se dá, pokud je zapotřebí ,,ostrý,, vzduch třeba na foukání pneumatik, odpojit. Ale pro případ stříkání pistolí nebo na ofukovací čisticí pistoli je nádoba nezbytná. Pro nějaké přerušované kutilské nebo opravné stříkání malých ploch klidně stačí ta 24 L nádoba.

Dobrý den,
Zasilam odkaz na článek jak správně postupovat při výběru kompresoru. Je důležité si správně specifikovat k čemu budete stroj používat. Hlavně se podívat zda-li na kupovane kompresory v ČR je možný servis a nakup náhradních dílu. Vše jsme Vám přehledné sepsali v tomto článku : jak-vybrat-kompresor
V případě, ze si i přes článek nebudete vědět rady nás můžete kontaktovat buď skrz on-line chat a nebo telefonní podporu na internetových stránkách.