Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak opravit sošku

Ahoj, mám doma hezkou velmi starou sošku, u které je odražený roh, je to málo, bílá barva. Úlomek nemám. Jak a čím by to šlo tak nějak laicky opravit? Na pohled. Díky

Odlej si to ze sádry nebo umatlej z moduritu a upeč, nikdy to neopravíš tak aby to nebylo vidět ale zkus udělat falsum, např. obal silikonem a do té formy pak nalej třeba epoxyd + to co chybí a je to, a máš na 1/2 zimy co dělat:-D