Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Set-top-box

Potreboval by som poradit . . . existuje Tv (samsung?) s 2mi digitalnymi tunermi? Alebo settopbox - pripojenie k UPC - teda musi mat slot na CA modul, nie na smart kartu. Taktiez 2 tunery, kablove, HD, s nahravanim. Nejak sa mi nedari s hladanim . . .

V poslednej dobe nie, asi tak rok dozadu, a tiez len jeden tuner, co je pri sledovani jedneho prg a nahravani druheho dost limitujuce, az obmedzene
skorej sa mi javi schodnejsia cesta toho settopboxu, tie su obcas aj dvojtunerove,m len moze byt zase problem ze nema slot pre ca modul, len na kartu, co mi zase upc nesparuje :-(