Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utěsnění indukční desky

Dobrý den, potřebovala bych poradit, ohledně indukční varné desky. Koupili jsme si desku a nedostali jsme k ní žadný těsnící pásek nebo něco podobného co se umísťuje mezi varnou a pracovní desku. Nebo je možné, že se nám při rekonstrukci kuchyně někde stratila. Podle návodu, tam patří nějaká pěnová vytěsňovácí páska, poradíte mi někdo prosím kde bych mohla tuto pásku sehnat na internetu? Děkuji za rady :-)

mohla tuto pásku sehnat na internetu?

Proč na netu? Poštovné bude dražší než páska.
Každé normální domácí potřeby nebo bau obi to mají. Cca 10mm široká silná asi 2mm.
Hlavně nelepit oboustrannou k desce, ono když to přilne tak deska jde mizerně odloupnout i s tou pěnovou. Ani není potřeba zespodu dávat ty přitahovací packy.

http://www.hanak-trade.cz/2mm-epdm-tesneni-s6mmx10 m-cerne-p-3199.html