Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rádio a repro do auta

Zdarec nevím jestli záleži když třeba u popisu autorádia píšou 4x40W a repro je napsaný 180W tak to pojeden na čtvrt výkonu nebo jak to je? Popřípadě mohly by jste mi doporučit nějáké levnější rádio na USB a 2x repráky do zadu (tapec u kufru) aby to tak nějak sedělo? popřípadě na co si mám dát bacha,co sledovat.Díky

ono s tema uvadenyma vykonama je to dost vselijaky.
Doporucuji precist http://www.tvfreak.cz/decibely-watty-a-jine-zapekl ite-pojmy/3855

Ja osobne bych krome "rozumnyho" vykonu sledoval predevsim frekvencni charakteristiku, tzn. jak moc hluboky a vysoky tony to dokaze prehrat a jak vypada ta krivka. Pokud si nechces davat do auta jeste subwoofer, coz predpokladam, ze nechces, kdyz shanis neco levneho, tak by bylo dobry, aby to basy dokazalo prehrat samo.

Pokud bych to chtel resit nejak vic do detailu, asi bych pohledal nejaky hifi nebo autohifi forum, ale je fakt, ze tam je zas riziko az moc velkych "zapalencu" pro ktery neni nic normaniho dobry