Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvukova izolace podlahy

Nemáte někdo zkušenost s tímto problémem?Potřeboval bych poradit jak nejučiněji zvukově odizolovat podlahu v paneláku mezi patry.Původní podlaha je parketová na které nelpím takže co položit na ní nebo místo ní s největším akustickým utlumem

Uz se to tu resilo nekolikrat, bude to stat dost penez, casu a vysledek bude nicotny.parkety rozebrat, na spod dat nejakou izolaci proti krocejovemu hluku.

Vyhnul bych se zdaleka polystyrenu, ma sice dobrou tepelnou izolaci, ale zvukovou zadnou, nebo velmi malou. Nejake desky trzene vaty, neco jako Hobra, vyber je dnes obrovsky. Na to lino, nebo koberec, v zadnem pripade ne plastovou plovoucku, proste neco co tlumi.

Jestli to delas kvuli sousedum je to zbytecny, stejne si budou stezovat. Jestli to chces doporucit sousedum nad tebou, leda bys jim to zaplatil a stejne je uslysis... asi tak

A to je prave to co bych potreboval,doporucit typ izolace který za dane peníze odvede aspoň nejakou praci nez vůbec zadnou.Pokud se to polozi na parkety tak mohu zvedat o 1cm (vim není to moc) bez parket 2cm.Verim ze se tu někdo nejde kdo toto uz resil take