Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradna pro děti

ahoj všem, nevíte na netu o nějáké poradně nebo diskuzi, která by byla jen pro děti? Kde by si mohly děti radit se svýma problémama, které asi dospělé nebudou zajímat nebo ani nebudou umět poradit? Zatím jsem na nic takového nenarazil

To je taky možné, ale kdo jiný poradí dětem něco, co mu rodiče poradit nechcou? Třeba jak vyzrát na rodiče? :) Někde jsem četl, že pedofili rozumí dětem líp než ostatní dospělí. A může snad někdo po netu člověku ublížit? Asi těžko když se s ním teda nesejde.

Posted by 109.238.33.6 via webwarper.net
This is added while posting a message to avoid misusing the service

No nevím jestli bych poslal svoje dítě, aby si šlo chatovat s pedofilama že jim lépe rozumí.... Nemáš pravdu že takový člověk nemá jak ublížit, právě od toho chatování už je to jen krůček do setkání s kterým se dítě rodičům určitě chlubit nebude. At si dítě ve škole popovidá s kamarády "jak vyzrát na rodiče".

Tak u rodičů je jasné že chcou aby bylo vždycky po jejich. Přecejenom je to pro ně nejsnadnější cesta jak si zvednout ego. Co já bych dal v pubertě zato, kdyby mě "zneužila" nějáká hezká pedofilka. Ty ne?:D
Jenže každý nemá dost odvahy nato, aby řešil svoje problémy ve škole neanonymně, přecejenom kámoši to můžou rozkecat nebo vykecat učitelům a ti pak rodičům.

Posted by 109.238.33.6 via webwarper.net
This is added while posting a message to avoid misusing the service

Ne nepotkal, netrávil jsem tam nikdy moc času, a ted kolik je hezkých, mladých pedofilek? 0.000000000000001%. Existují vůbec?
Zatím děti nemám, ale až je budu mít tak jim budu internet(různé diskuze,chaty zakazovat/omezovat). Protože když vidím ty případy kdy si třeba 50 letý pedofil vynutí nahé fotky třeba 10 letých kluků a leští si na nich konzoli a dál, že je přinutí k osobnímu setkání..... Kastrovat takové prasata!!! Vím že zato nemůžou, narodí se tak, ale potlačit se to přece dá. Sorry za OT.

Chudáci děti... Takovýho fotra bych teda nechtěl mít jako jsi ty. A tobě by to vadilo, kdyby si někdo honil nad tvýma fotkama? Mně teda ne.
Nikdo se nemusí nechat přinutit k setkání. Stačí dětem říct že se nemají nechat od nikoho nutit, stejně nahé fotky všude smažou kdyby je chtěl někde zveřejnit.

Ano, internet jsem měl ve 12 a to jen na par minut denně. Dřív to ale byl trošku jiný internet než je dnes, a když vidím takové případy tak Ano budu internet mojim dětem omezovat. Určitě se nebudu radovat a budu naprosto klidný u toho, že moje děti si každy den povídají s úchylem co si na nich leští konzoli.