Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WAGO a hlina

Zdar,
Co si myslite o pouziti WAGO svoriek na hlinikove vodice ? Aky ma te na to nazor : Stretol som sa s 2 protichodnymi, jedny to pochvalovali, lebo nedojde k povoleniu kontaktu. Zas druhi varovali, ze moze dojst k prestiknutiu vodica. Aky mate nazor ?
Diki

No, tiez mi to pride nelogicke, aby nieco prestiklo :D Cize ked wago, tak pastu a takyto spoj je zda sa na vecne veky, vdaka sustavnemu tlaku. Fajn, este podotazka, neda sa ta pasta nahradit niecim "dostupnejsim" ? Ake ma mat vlastnosti ? Predpokladam ze jej ucel je zabranovat oxidacii a zaroven ma byt tepelne stala a vodiva ? Zrejme dat tam nejaku vazelinu, asi velmi nie, ze ?