Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lg42pc1r nejde zapnout

Zdravim.Mam problem s touto televizi.Nejde zapnout.Presneji jde o toto..dam do site pak zapnu dalkou pres program cislo 1.Rozblika se kontrolka bile a pak nic.Nic nenaskoci.Kde je asi chybka?Dekuji za odpovedi.

Je-li televize po záruce, aktivovalo se "kurvítko" - nejčastěji nekvalitní kondenzátor. V takovém případě kupte novou televizi nebo hledejte šikovného opraváře.
Není-li televize po záruce, volejte LG, přijedou vám ji opravit domů (aspoň to tak slibují v reklamě)...