Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon SX 160

Prosím zakoupil jsem fotoaparát Canon SX 160 na přiložené alkalické baterie OK na dobíjecí tužkové akumulátory se rozbliká indikátor slabé baterie ,ato i vyzkoušeno několik typů od různých výrobců a vždy plně nabitích , v návodu jsem nenašel možnost přestavení na akumulátory , vím že alkalická tužka má 1,5V a nabíjecí má 1,2V ,ale většina přístrojů toto akceptuje , nemáte někdo zkušenost zda i při signalizaci slabé baterie nafotí cca 100ks fotek , nebo kde lze změnit nastavení signalizace .děkuji

Nato ses měl podívat než jsi ho koupil. Jinak já jsem používal Olympus na 4 tužkové a šel bez problému na nabíjecí.
A nebo můžeš používat lithiové nenabíjecí. Před pár lety byly hodně drahé, ale dneska už tak drahé nejsou a vydrží o hodně víc než alkalické.

děkuji za odpovědi ,nikde v recenzi jsem se nedočet že na dobíjecí a ani prodavačka v kamenném obchodě kde je zakoupeno nevěděla že by někdo měl tuto zkušenost ,ale nabídla mi také lithiové s tím že vydrží až 600 fotek sada tak uvidíme