Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Foliovnik

Zdravim,
Aka folia je najlepsia na foliovnik ? Aby to aj par rokov vydrzalo ? Alebo nieco ine, lacne a transparentne ?
Rad by som na zahrade postavil bud foliovnik, alebo sklennik, nuz so sklom je to take vselijake, neviem kde by som zohnal potrebne mnozstvo a aj ta vaha, krehkost atd. sa mi velmi nepozdava, preto hladam alternativy. Napriklad nieco ako lexan, ale ten je zas moc drahy.
Nejake napady ?

kdekoli kde mění stará okna za plastová, stačí si ta skla zadara vyndat, ještě ti budou vděční, že jim usnadníš likvidaci ;-), když si vyhlídneš bytovku, můžeš mít skleník klidně zasklenej trojitě :-D, ještě jednoduší je sešroubovat okna k sobě, ale je to odporné (tedy aspoň mne se to hnusí)