Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Maly technicak

Dobry den. Kdyz prodavam kupujicimu motocykl nechavam si velky TP na odhlaseni na prislusnem inspektoratu. Za 1. nechavam si i maly nebo jej mohu ihned predat kupujicimu. Za 2. kdy ukoncim povinne ruceni, az po navsteve inspektoratu nebo jeste pred? Dekuji.

Mirku, takto to určitě není.
Kupní smlouva je nadřazena zápisu v techničáku, pokud žadatel nahlásí změnu vlastníka, tato skutečnost je zapsána v techničáku. nevím proč bych měl platit pojištění za vozidlo, které nevlastním, a nový majitel si nechce dodělat "polopřevod"

Prodám, a hned můžu zrušit pojištění, ježtě tentýž den. Zákon mi to umožňuje.