Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zateplení fasády

Dobrý den,

rád bych zateplil z venku vasádu. A chtěl bych se zeptat, zda je možno použít tuto vatu http://eshop.dk1.cz/izolace-knauf-classic-039-80-m m-12-72-m2-bal/2635 kterou bych vkládal mezi dřevěné hranoly, které by vedly od soklu domu (asi 1m nad zemí) po střechu a přikryl plastovýma palubkama? Spodní část stěn bych zateplil zeleným polystyrénem přizpůsobeným na vlhkost. Někde jsem se dočetl že vata má být zhruba o 1-2 cm nižší než hranoly aby tam byla mezera mezi vatou a palubkami. Předem děkuji za jakoukoliv odpověď

Sovt, tato vata je skelná a řídká, nevydrží svoji váhu na výšku a sjede, slehne dolů. Použijte čedičovou, třeba Orsík, nebo Isover UNI. Slyšel jste špatně. Mezera musí být mezi folii a palubkou, 2-3 cm dle výšky zateplení.
Nevím co chcete zateplovat, ale 8 cm je málo!!!