Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šejkr

Zdravím, mám šejkr, který se skládá ze 3 částí. 1. víčko, 2. vrchní část, 3. spodní část
Problém spočívá v tom, že 2 a 3 část nemůžu od sebe odtrhnout, vykroutit, atd. Drží to pevně zapasované.
Nějaký nápad jak by se to dalo oddělat?

Dle ceny. Jestli jsi si vážně jistej, že to nemá žádnou pojistku. Stlačit a otočit víčko, nebo prostě nějakou, tak je možné, že se jedná o vadný kus. Zajdi na prodejnu a udělej ze sebe vola, nebo obět :-)

1, Dobrý den, koupil jsem tento šejkr u Vás, ale neumim ho otevřít
2, Dobrý den, koupil jsem tento šejkr u Vás, ale nelze ho otevřít ( Reklamace)
3, Zahraj si na kutila a zkus to prostě za každou cenu otevřít. Nějak i když desktruktivním způsobem to půjde.