Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Tv signál

Ahoj,
bud se stěhovat do lokality kde není natažený UPC ani O2.Chtěl jsem se zeptat jestli nemáte někdo zkušenosti s těmi různými společnosti co poskytují různé satelity atd.Na internetu jsem našel asi 3 firmy co se tím zabývají ale zajímali by mě zkušenosti lidí.Abych nikde nepodepsal smlouvu na X let a pak si nedrbal hlavu.

Jestli to není nějaká polosamota či něco takového,možno zkusit zažádat o vybudování té přípojky u O2.U mne to loni možné bylo.U TV mám jednu na satelit a zbylé na DVB-T.Ta jedna má o něco více programů než ty ostatní a instalace až tak složitá být nemusí.

A to bych mohl použít třeba tuto anténu?
http://www.zbozi.cz/vyrobek/dvb-t-venkovni-antena- ben-9016c/
Bydlím v Chebu a firma kde jsem se na to byl ptát mě řekla že zde musím mít 2 antény protože zde jde čás programů z jednohho vysílače druhá zase z jiného.Také mě řekli že jen montáž těch dvou antén vyjde na 3.600,-kč + držák + kabeláže.Takže se do toho chci pustit sám protože dávat někomu za dvě antény které stojí kolem 700kč a nasměrování 3.600,-kč mě přijde jako zlodějina.