Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová kuchyň

ahoj, budu rekonstruovat kuchyň. mám byt ve starém cihlovém domě. kuchyňský kout je oddělen od obýváku takovou strašnou dřevěnou policovou stěnou. chtěla bych to celé strhnout a oddělit to nějak jinak, třeba sklem. jaké jsou možnosti? díky

Nescetne... Sklo neni problem, mate v podstate dve varianty - conex, coz je lepeny sklo nebo kaleny sklo. To prvni se rozbije, ale drzi pak pohromade, to druhy se rozbije podstatne hur, ale pak se cely rozpadne na bambilion malinkatejch kousku. Oboji je nejakejch 2-2.5 tisice za m^2, poptejte se svyho sklenare.