Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Kde sehnat odřezky, kratinu tvrdého dřeva? (jasan, dub) v Praze?

Nevíte kde se dají sehnat odřezky z fošen, prken do 1 m? Koukal jsem se po kutilských obchodech a jediný co existoval v Nuslých (ulice Nuselská), kde měli vše možné i odřezky již neexistuje. Jedná se o od odřezky šířky od 15 mm do 35 mm a délky do 1 m. Máte nějaké zkušenosti? Bauhaus, Obi nebo někde jinde? Celé prkno se mi kupovat nechce, neboť to nezaplatím a je to zbytečné. Díky.

3 roky vyřešené téma = zamykám (Kurt)

přidám dotaz:
dá se ještě někde levně koupit menší kusy obyčejně překližky (obvykle vám nutí celou ohromnou desku a to není pro kluky na kutění vůbec potřeba) nebo kusy dýhy (jako mívali kdysi na nám. bratří Synků v Nuslích, nebo v železářství u Anděla na Smíchově, apod,)?

Nebo kde se dá koupit dýha (na opravu dýhovaných dveří, na odýhování malé skříňky, apod), když už dýhárna Orel taky neexistuje...?