Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zapojit příložný termostat?

Dobrý den,

pomozte mi prosím se zapojením příložného termostatu s čerpadlem viz.foto.

Bohužel nemohu sehnat nějakého elektrikáře který by mi to zapojil, jsem plný laik nevím vůbec jak postupovat a začít, jediné co mi kdo řekl bylo že budu potřebovat jakousi propojovací krabičku která bude mezi čerpadlem a termostatem.

Budu moc vděčný za pomoc.

Předem moc děkuji

Ale vy o tom opravdu nevíte vůbec nic!
Nedělejte to. Každý, kdo tuší, jak vypadá a funguje elektrický obvod, chápe, co zapojit. Máte nějaké čerpadlo, které tím chcete spínat, nebo jiný spotřebič, ne? K němu vede kabel - ten tam přijde zapojit (resp. fázový vodič toho kabelu).