Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzduchový kompresor pro stříkání-spěchá

Zdravím vás,potřebuji radu od odborníka,který se vyzná v kompresorech,potřebuji koupit kompresor na stříkání ocelových konstrukcí,jedná se o plochy nástřiku zhruba do 5m2,pracovní vytížení cca 5-8 hodin týdně.Uvažuji určitě o dvoupístém kompresoru nejlépe s dvěma vývody vzduchu a nádoba 100 L. Jen nevím jestli pořídit rychloběžný nebo pomaloběžný a jakou značku výrobce.Jestli se najde někdo kdo se v těchto věcech vyzná tak se mi prosím co nejdříve ozvěte. Děkuji
Zdroj: http://www.poradte.cz/volna-diskuze/5525-kvalitni- kompresor-pro-strikani-specha.html

Nejdůležitější parametr kompresoru je, kolik litrů průvanu dokáže dodat za minutu. Pak na stříkání není vhodný olejový kompresor, potřebuje odlučovač oleje aby neflusal olej do barvy a neznehodnocoval jí. Stříkací pistole jsou docela žrout luftu. A ještě dvě najednou. Musíš se podívat do parametrů stříkací pistole, tam udávají počet litrů co to spotřebuje, tak sečíst a přidat asi 10% rezervu a tolik musí kompresor dodat. Nevím parametry tvé pistole, nemůžu více poradit.