Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kondenzace vody na lednici

Ahoj, mam cca pul roku starou lednici Zanusi a pred par dny jsem zjistil, ze na prave bocni strane uprostred vic dozadu se kondenzuje voda na plechu. Napada mne pouze,ze soudruzi spatne zaizolovaly. Ale jeden znamy mne tvrdil, ze to muze zpusobovat "pruvan" coz podle mne je totalni nesmysl. Netusite cim to muze byt jestli problem dokazu odstrnit sam nebo radeji poslat na mesic na reklamaci :( ?

Dekuji za rady.

ze na prave bocni strane uprostred vic dozadu

Chápu dobře, že na boku lednice zvenku se dělá vlhký flek? To jest "promrzá" tam plech?
Vyfotit, reklamovat. Nechat přijet reklamačního technika domů, kdo se má tahat s krámem do krámu.