Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ochrana venkovního betonu

Zdravím všechny poradníky,
právě jsme opravil betonové sloupky na plotě, kde asi po 15 letech dostal dost zabrat povrch a vrchní stěrka se dost odrolila. Hodně se to projevovalo po zimě. Chtěl bych tomu nějak předejít. Máte nějaké tipy?

to jsem taky řešil. co šlo jsem ometl, pak vyfoukal (dalo by se i vystříkat vapkou, ale to jsem mělo strach, aby mi tam něco zbylo), pak mi někdo radil to pocákat octem, asi by se dalo i enetrací a pak pěně mastným betonem udělat vršek. Pochopitelně s bedněním

Děkuji všem za odpovědi. Podíval jsem se, co jste mi doporučovali a vyzkouším ten Permagard. Vybral jsem si ho proto, že odradí i mechy apod.. To jsem u ostatních nenašel a protože s tím u nás bojujeme na části plotu, tak to chci zkusit.

Ja som na beton, ktory sa rozsipoval natrel cementovu kasu, taku riedku aby to zaliezlo a cuduj sa svetu, zatial to tam drzi :D Ono problem je,z e zrejme sa setrilo cementom a zato sa tie patky teraz rozsypavaju. Podla mna im uz nepomoze nic a ich zivotnost sa predlzi len nepatrne.