Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Popruh na kočárek, aby mi neujel, když ho "omylem pustím

Dobrý den, zcela určitě to sem nepatří, ale dnes se mne napadla taková věc.
Existuje nějaký popruh, kterým by se poutal dětský kočárek k tělu(k pasu, nebo ruce) Myslím bezpečnostní prvek pro scházení z kopce, kdy člověk může kobrtnout a zabránil by tomu, aby kočárek neujel. Nebo nějaká brzda vyvedená na držadlo, kterou pokud by ji člověk nedržel, tak by bylo zabržděno.

Díky všem.

Díky za reakci, taky mě něco podobného napadlo, jen jsem čekal, že už něco existuje přímo na kočárek.
Možná takové ty 3-kolové kočárky, které mají brzdu bowdenem ovládanou z rukojeti něco podobného mají, nějaké přepínání módů brzdi/odbrzďuj.

Dík.