Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Povinné ručení cena

Dobrý den, chystám se koupit auto, je to staší bmw 2497 ccm, 105kw. Hledám jaké povinné ručení by bylo nejlepší a nestačím se divit. Ceny začínají od 10000kč - 20000kč za rok, bud špatně hledám nebo to tak opravdu je ?
Potřebuji jen to pojištění které je povinné, prece za auto kterého je orientační cena 40000 nemůžu platit ročně 20000 :/

Snad každý týden je zde podobný dotaz.
Jste v rizikovém pásmu, páč jste mlád a mladý řidičák.

Buď obešlete všech 11 pojištoven s kopii techničáku ná návrh sjednání pojištění. (to trvá 10-15 minut), pak použijete srovnávače (30 minut)vyhodnocení nabídek a další jednání o snížení ceny ( odhaduji hodinku).
vše je jen na Vás, jak budete vyjednávat...