Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cim vycistit dlazbu pred garazi a v garazi.

Zdravim všechny,

chtěl bych se prosim optat ci někdo nemá vyzkouseny nejaky způsob nebo tip jak vyčistit skvrny od mot. oleje ze zamkove dlazby před garazi. Pára, chemie čí jinak. Nemuselo by to být dočista dočista, ale trošku to vyčistit by nebylo zlé. Jen se bojím, že to prd půjde páč mám pocit, že ta dlažba je pískovec či co, že je pórovitá a, že je to v ní zalezlé. V garáži dlažba tam bych to chtěl spíš jen tak pro můj dobrý pocit :).

Dekuji vsem předem za pripadne rady.

Foto dlazby: https://picasaweb.google.com/Rihak.P/Dlazba?authus er=0&feat=directlink

WAPkou se nějakým Kärcher saponátem. Kdyby nějakej ekotentonoc hulákal, tak jsem u Kärchera viděl i nějaké údajně přírodně odbouratelné čistící prostředky, leč nad cenou vystříkne z očí. WAPka to vyrve i z pískovce. Už jsem několikrát něco takového vypucoval s relativně dobrým výsledkem i odpovídajícím úsilím.