Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem co s rozdělanou tekutou lepenkou?

dobrý den
koupil jsem si TEKUTÁ LEPENKA 2K tekuta-lepenka-2K od soudalu. Chci si utěsnit pár nedostupných míst, kde jsem se nedostal s lepenkou. Chci se zeptat co se stane s již rozrobenou, namichanou tekutou lepenkou když mi pak zůstane? když mi zůstane v kýblu a přikrýju ji může zůstat třeba měsíc? nebo pak bude nepoužitelná? děkuji za rady

Ale je, len na pochopenie treba mat aspoň vyšší dívčí. Namiešanú tekutu lepenku nemožno skladovať (jednine v stave nenamiešanom) - pretože uz namiešaná pochopitelne stvrdne. Takže si treba vždy namiešať len tolko kolko je jej potreba a zbytok odložiť, netreba miešať celé balenie.