Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem šatní tyč do výklenku

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Chci si do výklenku (sahá od země až ke stropu) zabudovat tyč na kterou budu věšet oblečení. Šířka výklenku je zhruba 1,8 m. Jak nejlépe mezi dvě zdi zabudovat tyč a jakou tyč? Jak byste tento problém řešili. Děkuji za všechny nápady a rady.

Je to dost, oblečení je těžké. Já bych to uprostřed podšprajc další tyčí nebo dřevěným hranolkem, připevněným do podlahy aby neuhnul když se do toho kopne. IMHO to mezi šatstvem nebude vidět ani překážet. Stejně bych to celé zatáhl nějakým závěsem nebo udělal šoupací dvířka, aby odložené hadry nesmrděly do bytu nebo nestrašily vzhledem.