Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prudovy chranic - pocet vseobecne

v byte trojfazovy privod (sklokeramika a rura), staci ak dam na byt jeden 4 polovy chranic a pouzit ho aj na zasuvkove obvody a svetlo kupelne? Alebo treba na kupelnu samostatny ? (Som si vedomy nevyhod jedneho PCH)

ja som tym len chcel ovedat, ze ak dam zasuvku napr. pod oknom mimo chranic, nikto mi nezaruci, ze o par rokov niekto tu chladnicku neprestahuje do ineho rohu, kde bude zasuvka s chranicom, a do tejto uvolnenej daju napr. ruru alebo olejovy radiator :-)